Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízás, szőrösödés, hangmélyülé...

Hízás, szőrösödés, hangmélyülés, 2 napig tartó menstruáció, kiütések az egész testemen, kizárólag hormonális elváltozásra utalnak?

Figyelt kérdés

1 héten belül meglesz az eredmény az endokrinológián. Nem tudom mire számítsak, eddig nagyon bunkók voltak az orvosok, úgy kellett könyörögni, hogy vizsgáljanak ki alaposan...


Megkeseríti az életemet a fentebb leírt jelenségek, és remélem, hogy találnak valamit.


Esetleg más betegség tünete is lehet?


2021. febr. 22. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra utal. De orvost kérdezz. Egészséget neked!
2021. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1# Köszi.

Az a baj, hogy az orvosok nagyon passzívan állnak hozzám, azért is tájékozódom másfelől is, mert vakon nem bíznám rájuk az egészségemet.

2021. febr. 22. 15:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta is tart, az eredmények negatívak lettek. Valakinek van valami hasonló?
2021. aug. 27. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tb-be mentél? Mert a TB-s endokrinológia az nevetséges. 30 éves módszerekkel gondolkoznak, pedig az endokrinológián az elmúlt 20 évben nagyon sok minden változott.


Például: TB-s doktor nekem nem nézte a hormonok egymáshoz való %-át, pedig lehet mind az ösztrogén, mind a progeszteron normális, de nem mindegy, hogy mi az arány.

Úgy gondolják, hogy a TSH az egy indikátora a gyógyszerezett/kezelt autoimmun betegségnek, pedig külföldön már évek óta nem nézik, mert ha gyógyszerezve van, akkor nem ad elég információt. Stb stb


Amúgy endokrinológián nagyon kevés dologban van olyan eredmény, hogy "negatív". A legtöbb eredményt intervallumban adják meg. Meg mi volt negatív? Melyik betegség? Szóval ha ezt a szót használták, hogy "negatív" már az is egy rossz jel nekem...


Próbálj magánba menni, ha van rá pénzed.


És nem akarok utalgatni, és tudom, hogy csak az én tapasztalatom, de már 5 orvosnál jártam, és az a tapasztalatom, hogy a férfi orvosok sokkal hajlamosabbak elküldeni, hogy "semmi bajod nincs, csak beleképzeled"... Nekem ezért telt 2 évembe, hogy diagnosztizálják az autoimmun betegségemet.

2021. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Kérdés. Szedsz valamilyen gyógyszert?

Illetve, van párod és ő keni-e valamilyen krémmel magát?

2021. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Érdekes... Mindenképp elmegyek fizetőshöz. Annyi bajom van, hogy maszeknál csak a bőrgyógyászatra mentem, (kettőhöz is) otthagytam 20 ezret, erre annyit mondtak, hogy ecettel mossam a ruhákat. :D Mintha nem próbáltam volna meg mindent, hogy ne vakarózzak. Persze egy vérvizsgálat teljesen más, hát érdemes megpróbálnom, igazad van.


Nem szedek semmilyen gyógyszert és nincs párom.

Kíváncsi vagyok, mert már az idegeimre megy ez a tehetetlenség.

2021. aug. 28. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!