Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők csak azért menstruálnak,...

A nők csak azért menstruálnak, hogy lehessen gyerekük, vagy van valamilyen más oka is?

Figyelt kérdés

Már régebb óta érdekel, hogy ez hozzátartozik a nők egészségéhez, vagy ez az egész csak a gyerek miatt van?

Előre is köszönöm a választ.



2021. febr. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt
2021. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát régen azt gondolták hogy ilyenkor szabadulunk meg a bennünk felgyülemlett bűntől (ami azért gyülemlik fel, mert nem vagyunk olyan tökéletesek mint a férfiak) :D Én ezen nagyon nevettem, mikor olvastam, annyira abszurd!

Szóval igen, csak a gyerek :)

2021. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A termékenység miatt (ha innen nézzük). Klimax után, mikor már a menstruációnak is vége, nem tudnak teherbe esni.

Persze, ez azért nem ilyen sarkalatosan egyszerű.

2021. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Valahogyan távoznia kell a sok gonoszságnak...
2021. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
A hónap folyamán a méh felkészül a terhességre. Minden hónapban. Ezért megvastagszik a méhfal. Amikor bekövetkezik a peteérés és nincs megtermékenyített petesejt a méhfal ,,megvastagodása'' vér kíséretében leválik és jövő hónapokban ez újra és újra megismétlődik. Van akinek nagyon fáj. Hasfájás, láz, émelygés, hangulat ingadozás, érzékenység van aki meg sem érzi. Ezért és még sok másért vagyunk mi nők különlegesek és erősek. A baba kihordásáról 9 hónapig , megszüléséről és neveléséről meg ne is beszéljünk hogy mivel jár.
2021. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Azért menstruálok, mert nő vagyok :D
2021. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!