Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs rosszullét?

Menstruációs rosszullét?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de rosszul leszek, mindig, amikor megjön. Alig görcsöl, viszont hányingerem van, szédülök, fázok és rosszul vagyok. Gondolom, hogy ez normális, viszont ezt lehet valamivel enyhíteni? Nem a görcsöt, hanem a rosszullétet.

2021. febr. 23. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
PMS, így keress rá az interneten. Sok gyógyhatású készítmény van rá.
2021. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem vas és magnézium szedése segített ezeken, nem csak akkor kell szedni amikor megjön, hanem folyamatosan.
2021. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha megérem a holnapot, akkor felvásárolom a fél gyógyszertárat. 😆
2021. febr. 23. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a vas és a magnézium segített és a sok folyadék. Menstruáció napjain segít nekem ha nem iszok koffeines dolgokat és nem iszok tejet
2021. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ez van csak nekem azért mert annyira fáj🙃😇
2021. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rosszul lenni, viszont amit megfigyeltem, hogy ilyenkor a szénsavas üdítőktől olyan kellemetlen érzet keletkezik a hasamban.
2021. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!