Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hüvelyem menstruác...

Miért fáj a hüvelyem menstruáció vége felé?

Figyelt kérdés

Általában 5-6 napig tart. 2. 3. Nap a legintenzívebb (értem ezalatt h a legnagyobb, super plusz méretű tampont még éjjel is 2 óránként cserélni kell) a vérzés a 4. napra mérséklődik, 5. nap meg már egy betét is elég. De mire a 4. naphoz érek úgy fáj a hüvelyem, hogy még leülni is kellemetlen. Mindig jól felhelyezem a tampont azzal nincs gond, meg ha mégse akkor az máshogy fáj. Ez inkább olyan mintha a sok cseréléstől kidörzsölődne. Ez lehetséges egyáltalán? Mit tehetek ellene? A betétet ki nem állhatom...


Ja és végig különböző méretű tampont használok, az első nap normál, 2.3. nap super plusz, 4. Super, után nap vagy normal vagy betét attól függ.


2021. febr. 23. 14:58
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Én is ùgy éreztem mint Te! Muszàj volt àtàllnom az egészségûgyi betétre,- azòta nincs gond! Minden jòt!
2021. febr. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen a tampon hozadéka.
2022. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta kitapasztaltam, hogy nem végig egyforma méretet használok, hanem épp amilyen kell, vége felé egyre kisebb méretű és azóta nincsen ilyen gondom
2022. jan. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!