Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korábban sokszor volt húgyúti...

Korábban sokszor volt húgyúti fertőzésem lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben többször is volt húgyúti fertőzésem legutóbb másfél hete voltam felfázva szedtem antibiotikumot közben normaflore-t is.Ma reggel szexeltünk a barátommal picit durvábban mert hát na 2 hete nem volt semmi.Most egy kicsit furán érzem ott lent ez lehet attól hogy kicsit már elszokott a dologtól? Remélem nem jön vissza a felfázásom,szex után azonnal elmentem pisilni meg le is zuhanyoztam,még alaposabban megmostam mint egyébként,így ugye nem lehet probléma?

2021. febr. 24. 14:09
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Olyat még nem hallottam, hogy szextől felfázott valaki.
2021. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Ha krònikussà vàllt a hùgyuti gyulladàsod, akkor neked fokozotabban kell oda figyelned, hogy ne hogy ujra felfàzzàl! Megelôzésre jò a D-Mannose 500 mg gyògynövényekbôl készûlt kapszula. Nézz utànna Herbal boltokban lehet kapni! Kûlönben mindent jòl csinàltàl, (pisilés egyûttlét utàn,stb). Tôzegàfonya teát vagy Kamilla teàt is iszogathatnàl szabadidôdben! Minden jòt!
2021. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Ypszilon1980! Sajnos ez létező dolog,nem konkrétan a szextől fázol fel hanem közben hát had ne magyarázzam,szóval a surlódás,mozgás közben belesodródhatnak a hugycső nyílásába baktériumok,ha ez megtörténik és az ember nem pisil utána egyből és nem fogyaszt elég folyadékot hogy az esetlegesen bekerült bacik minél hamarabb távozzanak akkor ezek megtelepednek,szaporodni kezdenek és kész a baj.Tudom hogy így lehet leginkább megelőzni plusz egész télen harisnyát hordtam a nadrágom alatt meg hosszú pufikabát ami takarja a derekam,fenekem csak már olyan parás vagyok :/
2021. febr. 25. 09:03
 4/4 anonim válasza:
Uro Vaxonm-t irass fel!Nagyon drága de én egyszer szedtem 2 hónapig azóta 1 éve semmi problémám.
2021. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!