Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2 hónapja kéthetente...

Kb 2 hónapja kéthetente menstruálok. Legutóbb pedig 5 nap telt el a menzeszek között. Mitől lehet ez? (Nem tudom mennyire fontos ez, de szűz vagyok) 18/L

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb ok valamilyen hormonzavar. Mindenképp menj orvoshoz, nőgyógyászhoz, ki fog kérdezni és valószínűleg először vérvételre fog beutalni. (Mikor én hasonló problémával mentem, szintén szűzen, akkor fizikailag nem is vizsgált meg az orvos, hanem a vérvétel alapján állapította meg, hogy mi a gond. Én mondjuk az eredmény alapján rögtön bepánikoltam, hogy sose lesz gyerekem, de nem kellett volna, épp 9 hetes terhes vagyok.) Valószínűleg az alapprobléma is kezelhető, de ha nem, akkor is csinálni kéne valamit, valahogy megritkítani azt a vérzést, mert könnyen vérszegénység alakulhat ki különben.
2021. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! És szívből gratulálok!:))
2021. febr. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!