Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta nem múló hüvelygom...

Niksó kérdése:

Hónapok óta nem múló hüvelygombás fertőzésem van és nem múlik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Novemberben kezdődött az egész amikor egy Canesten kúpot használtam. Utána nem is voltak tünetek. Majd december végén újra előjött. Leginkább úgy vettem észre hogy folyásom volt és a szeretkezés is fájdalmas volt. Akkor vettem egy újabb kúpt. Januárban újra előjött és akkor már betelt a pohár elmentem egy magánorvoshoz. Felirt nekem egy 10napos Kilon-D hüvelykúpot és egy kenőcsöt. Mindent úgy csináltam ahogy mondta. 9napig csináltam is es utána megjött, miután elmult ami tegnap volt már aznap este be raktam a maradék egy kúpot. Ma este megnéztem és tovabbra is volt folyasom ami darabos volt.


Nagyon nem tudom mit lehetne tenni. A páromat is kezeltük. Remélem itt valaki tud pár tanácsot adni de én avval is megelégszem ha egy jó nőgyógyászt ajánlotok ami jó árban van.


Előre köszönöm azoknak akik írtak bármit!



2021. febr. 26. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 18 éves korom körül nem akart megszűnni kezelések ellenére.

Grapefruit cseppet szedtem pár hónapig. Azután csak nagyon ritkán jött elő más hatására.

2021. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként a nagyon sok cukor és élesztő bevitele simán kiválthatja a szervezetben. Én már nem eszem élesztős ételeket, mert pl. sokszor ezek fogyasztása után jött elő megint...
2021. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Joghurt ( az élőflróra miatt) és fokhagyma.

Naponta egyél meg egy doboz natúrjoghurtot és nyomj bele pár gerezd friss fokhagymát. Minél többet annál jobb. Nagyon kellemetlen az egészet megenni, de edd meg.

Pár nap alatt helyreállsz, én ezt tapasztaltam.

Nekem is antibiotikum után lett ilyen problémám és én is kaptam Klion D-t és hasonlóan nem használt. Szóval próbáld meg ezt a fokhagymával elkevert joghurtot, nem finom de nekem bevállt.

2021. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hope. válasza:
Orungal gyógyszer nagyon jó! Cukor,fehér liszt, tej mellőzése...egészséges táplálkozás.ja és stressz. én egyéb bacikkal küzdök, de ezek segítenek:)
2021. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!