Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tavaly októberben elmentünk...

Tavaly októberben elmentünk ifjúsági nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magam mivel akkor 3 hónapja nem jött meg. Nem voltam fiúval és szerintem semmi olyan ok nem volt hogy kimaradjon. Felírt 3 doboz gyógyszert (Norcolut) azokat beszedtem normálisan.?

Figyelt kérdés
Itt folytatom.. És most itt vagyunk februárban és nem jött meg 1 hónapja már eddig csak a gyógyszer miatt jött meg de már mindhárom dobozt bevettem. Valaki esetleg tudna segíteni? 16/L

2021. febr. 26. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy már kb 1 hete valami barnás, halvány folyik de ezen kívül semmi.
2021. febr. 26. 16:02
 2/2 anonim válasza:
84%
Szia! Hát én nem tudom, hogy milyen orvos volt aki azt a gyógyszert felírta, de várhatott volna vele, sokszor előfordul kisebb-nagyobb kimaradás ebben az időszakban, még nem állt be a ciklusod rendszeresre. Nekem is volt ilyen, de nekem azt mondták, hogy legyek türelemmel, majd rendeződik. És rendeződött is. Persze minden eset más, de én furcsának találom, hogy egyből 3 hónapos gyógyszerrel kezdte a doki ilyen fiatalon.
2021. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!