Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyag elégtelenség vagy...

Hólyag elégtelenség vagy vizelési probléma?! Valakinek hasonló? Kezd elegem lenni belőle..

Figyelt kérdés

24L

Állandó vizelési ingerem van de olyan mint egy megfázás csak pár csepp vizelet távozik. Amugy egészséges vagyok vizsgáltak már, ha dolgozom eszembe sincs többször de amint pihennek pl lefekvés előtt 4 x is rám jön akár egymás után. Este kb 3 x fel is kelek pisilni . Olvastam arról ,hogy hólyagelégtelenség lehet ez valószínűleg. De akkor az urológus miért nem tudja ezt ?? Valakinek hasonló tapasztalat?? Olvastam még olyat ,hogy fogamzásgátlótol egy lánynak lettek urológiai problémája pl.



#stressz #fogamzásgátló #vizelet #vizelésipanasz #hólyagelégtelenség
2021. febr. 26. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet stressztől is.


A nőknek jóval nagyobb a holyagjuk, ezért érdekes a pár csepp probléma. Talán érdekes pár napig jelentősen megnővelni a folyadék bevitelt, (20 kilónként 1 liter lenne a jó), hátha kijön a veséből ami benne van. Esetleg vízelet hajtó tea sem ártana, tőzegáfonya vagy hasonló.

2021. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de évek óta van nem most kezdődött ez nem megoldás rá sajnos sok alternatívát próbáltam.
2021. febr. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!