Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta tartó hüvelyi folyás...

Évek óta tartó hüvelyi folyás elmúlhat magától majd teljesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24 vagyok és bevallom évek óta tart ez, hogy a hüvelyemből valami erős krémes folyás folyik néha büdös de van hogy nem az, mostanában a betéten sárgás foltot szokott hagyni és nem csak mikor menstruáció előtt vagyok hanem minden nap szinte.

Sokszor viszket is nagyon ott és mintha fehér darabkák jönnének le róla mintha hámlana ott a bőr.

Igen évek óta tart nekem de csak tavaly volt bátorságom elmenni végre kivizsgáltatni magam, ami szinte percek kérdése volt, mert nem is vett kenetet csak megnézte lámpával és egyből mondta hogy ez valami gombás fertőzés, gomba lesz.

Kaptam is rá canesten krémet meg szájon át vehető kapszulát ami kemény 2 db volt ami hamar el is fogyott de nem hatott semmit és azóta nem vettem újat meg nem is voltam nála.

És nem tudok sehol nyugodt lenni a folyásom miatt, mert bennem van a félelem hogy büdös és leszólnak emiatt volt már ilyen korábban de nem tudták szerintem hogy én vagyok de megalázó volt nagyon és tudom szóljatok le de tényleg sok energia kellett meg bátorság hogy elmenjek vizsgálatra.

Nem merek visszamenni a doktorhoz mert nem volt a legnyugodtabb élményem és férfi volt ami miatt is féltem régóta, meg nem szoktam jegyzetelni nagyon mikor van meg a mensim és ezért hülyének nézett szinte pedig írni szoktam most is csak akkor elfelejtődött és emiatt is rosszul éreztem magam, meg kérdeztem ez a gyógyszer akkor megszünteti a folyás és mondta igen ez arra van hogy elmulasztja de nem tette és csalódás volt.

Biztos hogy ez csak gomba miatti folyás és nem csak sima folyás ami nem tud elmúlni? A doki egyből gombát mondott de nekem régóta van és nem tudom lehet olyan egyáltalán nekem majd hogy ne legyen semmilyen folyásom? Minden vágyam talán az lenne, hogy ne legyen egyáltalán semmilyen folyásom ott lent mert így nem tudok simán csak bugyiban lenni betét nélkül, betétet meg nem szeretnék mindig hordani de a folyással muszáj. Meg lehetne ezt a folyást véglegesen szüntetni tehát ne csak minimálisan legyen hanem semennyire, teljesen egészséges legyen? Sok lány tud betét nélkül hordani bugyit én miért nem? Korábban a folyás előtt tudtam pedig, azóta nem mióta van ez és kellemetlen. Nem élek szexuális életet, sosem volt társam és mégis ezt kaptam, mitől kaphattam el ezt és évek óta se múlt el magától? Kérlek értelmes válaszokat szeretnék kapni, meg esetleg hasonló tapasztalatokat.



2021. febr. 27. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj vissza
2021. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1.Köszönöm ez tényleg nagyon értelmes volt és nem tudom olvastad e miért nem mentem még vissza eddig..
2021. febr. 27. 14:51
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok okosat mondani. Keress egy másik dokit, akár nőt ha nem olyan kellemetlen neked. Mindenképpen vissza kell menj egy orvoshoz, gondolj arra, hogy csak úgy jön rendbe. Én havonta megyek, nekem már olyan természetes mintha postára mennèk sajnos.
2021. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3.Köszönöm, na ilyen választ vártam igazán.

Elsőre tényleg nagyon nehéz volt szinte dobogott rendesen a szívem is, de most belegondolva ennyit vártam ezért a pár percért és még szenvedek ezzel a folyással miközben már lehet rég helyrejöttem volna.

2021. febr. 27. 14:55
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp keress egy másik orvost akár magán orvost. Ez nem játék nagyon sok szövődménye lehet ennek az évek óta tartó fertőzésnek.
2021. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5.Az lesz, de most szerintem maradok a női orvosnál az mégis megnyugtatóbb.

jövőhéten máris intézkedek-

2021. febr. 27. 15:10
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Még a szöveg végére szeretnék reagálni.

A hüvelyi folyással önmagában nincsen semmi probléma, így tisztul a hüvely, peteéréskor jelzi hogy termékeny vagy, ez így teljesen normális. Akkor van gond ha viszket, ég, fáj, csíp, darabos, budos stb.

Én teljesen egészséges vagyok még is mindennap van hüvelyfolyásom, nem annyira bő de én mindennap hordok tisztasági betétet,mert így kényelmes nekem.

Az orvosnak kenet mintát kéne vennie hogy megállapítsa hogy tényleg van e fertőzésed.

2021. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.Köszönöm.

hát igen nekem viszket néha csíp és hámlik.

betét nélkül lenne azért az igazi.

az orvos kenetet nem vett, ránézett és egyből mondta hogy gomba pedig épp folyt és lehet amiatt nem vett.

2021. febr. 27. 15:29
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Rég kezeltetni kellett volna

Ha nincs fertőzéses, nos, endokrinológiai problémàra utalhat. Hormonvizsgàlat kéne. Remélem, rendbejössz.

2021. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9.köszii

sajnos nem voltam elég bátor hozzá amit már bánok.

szerintem valami fertőzés azért csak van mert a doki mondta bár lehet tévedett hisz látásra mondott diagnozist szinte..

2021. febr. 27. 15:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!