Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellkisebbítés hány éves...

Micimacko827363 kérdése:

Mellkisebbítés hány éves kortól lehet és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon utálom a kinézemet, ezért szeretnék egy mell kisebbíto mutétet. Kb mennyibe kerulne es mikortol tudnam megcsinaltatni?

2021. febr. 27. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fél - 1millió körül, amint betöltöd a 18-at
2021. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Hát, Micimackó, törődj bele.

Vagy szerezz kb 2 millát a következő két évben, mert 18 alatt men csinálnak ilyet.

Meg aztán attól is függ, hogy mekkoráról mekkorára. Mert nem biztos, hogy elég lesz a 2 milla.

De mivel ez nem valós kérdés, nem is erőltetem magam a részletekkel.

2021. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha eü oka van, akkor TB támogatja, úgy tudom. Egyébként, ha komolyan érdekel, akkor a háziorvosodat vagy a nőgyógyászodat hívd fel, hogy mit tud mondani.
2021. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Addigra legalább kinövöd ezt az ostobaságot, hogy a gyönyörű testrd szétszabasd..
2021. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

4

Ne te döntsd már el, hogy milyen a teste. Főleg, hogy még nem is láttad (feltételezem).

2021. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy román teniszezőnőnek 17 évesen megcsinálták, mert már akkor olyan nagy mellei voltak, hogy nem tudott játszani.
2021. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
TB-re is lehet, ha kitudnak szedni 0,5 % a testsúlyodból, de szerintem nem 16 évesen. Viszont ez nem egy egyszerű műtét, egy hónapig csak háton feküdve aludhatsz, folyamatosan kell melltartót viselni, éjszaka is, egy hónapig nagyon semmit sem tudsz csinálni, még felemelni a kezedet sem. Elég csúnya seb lesz. Nem akarlak lebeszélni, én nekem megcsinálták volna Tb-re de amikor megtudtam, hogy felvágják az egészet és a mellbimbót is áthelyezik azt nagyon durvának találtam. Még gondolkodom mit csinálják, nekem mar az életminőségemet is rontja, nem csak esztétika van a háttérben..
2021. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Szia, ennyi évesen tényleg csak akkor csináltasd meg, ha óriási problémáid vannak vele és nem csak egy ilyen tini fellángolás, mert ha hozzányúlnak, már soha nem lesz annyira természetes, mint előtte. Ezerszer inkább egészséges táplálkozás, aerob mozgás és fogyni belőle. Ha te olyan vagy, hogy mellre hízol először, akkor onnan fogsz fogyni legkésőbb, de elérhető cél. Ennek a megoldásnak az az előnye, hogy ha később mégis visszacsinálnád, akkor több kajával simán megteheted.
2021. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Mégis mekkora az a hatalmas mell?


Látatlanban a következőt gondolom én és még sokan mások:

A 16 éves lányok nagyobb része van rossz viszonyban a formálódó testével, mint amekkora részének tényleg hatalmas melle lenne. Nem vitatom el, hogy te az utóbbi csoportba tartozol, de sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen nem vagy még kibékülve azzal, hogy megváltozott a tested.


A műtét tényleg nem könnyű, sokkal nehezebb, mint egy implantáció. Én egy (illetve egy pár) kisebbített mellel találkoztam személyesen: széles, elbarnult heg volt látható a műtét után sok évvel.

2021. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
30 éves korodba meg majd mész szilikonért, mert rájössz hogy az tetszik. Inkább pszichológust keress, akivek megértitek, hogy miért nem tudod elfogadni saját testedet amivel valószínűleg minden rendben van.
2021. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!