Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ez a menstruacio...

Normalis ez a menstruacio elotti tunet?

Figyelt kérdés
10 nap mulva lesz mensim, de tegnap es ma egesz nap hanyingerem volt es szedultem. Ez mensi tunet? Lanyok nektek is ilyen a mensi elotti napok?
2021. febr. 27. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10 nap sok PMS tünetnek. Én inkább másra tippelnék.
2021. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkepzelni mi mas lehetne
2021. febr. 27. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van november óta.

Nekem is 10 nappal korábban már megvan minden tünet. Nőgyógyászaton voltam, semmi eltérést nem talált. A terhességi tesztek negatívak. Ezelőtt pl nagyon sokáig semmi PMS tünetek nem volt. Betudom ezt egy ilyen időszaknak.

2021. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En is pms tudom be, nincs parom, nem szokasom az alkalmi legy ott, ugyhogy nincs baba param. Voltam dokinal januarban es mindent rendben talalt. Nekem december ota van ez.
2021. febr. 27. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem babára gondoltam. De pl. okozhatja depresszió, szorongás.

A covidnak is lehet ilyen utóhatása.

Migrén is lehet (esetek 30%-ában nem jár fejfájással). Egy migrént meg nagyon sok minden kiválthat. Szóba jöhet a PMS is, de akkor többnyire csak 7 nappal előtte. De ugyanígy táplálkozás, mozgáshiány, időjárás változás, fronthatás is előidézheti.

2021. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehetseges, ezekre nem gondoltam. Covidos is voltam mar, borzazsto volt.

A dokim azt mondta higy a pms tunetek mar mensi elott 17 nappal is elkezdodhetnek.

2021. febr. 27. 20:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Jobb a koldokomhoz kozel meg ugy erzem mintha bogdosne valami belul. Mi a fene lehet az?
2021. febr. 28. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Két dolog tud általában bökdösni.

1. Baba, bizonyos hét fölött. De ezt januárban a nőgyógyász látta volna.

2. Bélmozgás. Gáz, hasmenés...

2021. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeptemberben voltam utoljara volt parommal, azota nyilvan semmi. December vegen is voltam dokinal felfazas miatt, ugyhogy mar akkor kellett volna lassa ha baba van a dologban ugye?
2021. febr. 28. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Igen, akkor egy nőgyógyász már észrevette volna.
2021. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!