Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrésen egy szexuális...

Rákszűrésen egy szexuális életet élő nőnek tényleg nem lehet P1-es eredménye?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam viszont ennek ellenére nekem nyáron P1 volt. Mondjuk lehet akkor az is számít hogy mi óvszer nélkül még nem csináltuk és azért P1?

2021. febr. 28. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Olyat nem mondunk, hogy "nem lehet". De tény, hogy nagyon ritka. De lehetséges.
2021. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem azért volt P1-es mert óvszer nélkül nem szeretkeztünk?

Illetve miért csak szexuális életet élő nőknél csinálják ezt a vizsgálatot? Egy szűz nő nem is lehet veszélyeztett vagy mert nála nem lehet kenetet venni mert szűz?

2021. febr. 28. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
A lényeg: a P1 jó. Nincs vele teendő. Ennyi. Lépjünk tovább.
2021. febr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Én egyetlen férfival voltam életemben, mindig óvszerrel, mégis P2. Ennyire ritka a P1.

Szüzeket pedig azért nem vizsgálnak, mert nem az orvos akar az lenni, aki elveszi a szüzességüket egy speculummal.

2021. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szüzeknek is csinálnak rákszűrést ha kérik és érdemes is ha már az ember lánya kiköt valamiért a nőgyógyásznál.
2021. febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, egyszer voltam "szűz koromban", nem volt panaszom, csak aggódtam valami miatt. Az orvos azt mondta hogy rákszűrést nem csinál mivel szűz vagyok, de ha elvesztettem a szüzességem, akkor menjek vissza. Lehetőleg egy évre rá, akkor a legideálisabb elkezdeni az éves szűrést.
2021. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is egy férfival voltam. Tavaly műtöttek P4-gyel. És? Megvagyok. Én soha màs saláta nem voltam, szerintem ő sem.
2021. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Édesanyámnak világéletében P1 volt, egy férfi volt az életében (apukám) és 2 gyerek után is P1. Sajnos ennek ellenére súlyos probléma miatt komoly nőgyógyászati műtéte volt.

Nekem már az első kapcsolatom alatt P2 volt.

Szerintem a P1-P2 egyaránt jók, és az előbbi sem garancia sajnos a betegségek ellen.

2021. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt rákszűrésem szűzen is (lényegtelen hogy miért, én kértem) és P2 volt akkor is, meg azóta is mindig.
2021. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!