Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell egyből egy szál...

Miért kell egyből egy szál pinába bemenni a dokihoz állami rendelésen?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem cytologiára és egy öltözőbe hívtak be a váróból, hogy vetkőzzek le deréktól lefelé. Szerencsére szoknya ruhát vettem fel így csak a bugyimat, harisnyámat meg a cipőmet vettem le. Így is elég kellemetlen volt, hát még ha nadrágba mentem volna... Beléptem dokihoz és akkor kérték a ismét a nevem, taj kártyamat meg, hogy mért mentem, mit szeretnék? Hát baszki...


Percekig ott álltam mezitláb mire felülhettem a székbe. De amúgy tényleg rohadt kellemetlen lett volna egyből félmeztelenül bemenni főleg, hogy akkor láttam életembe először azt a szarjankót (mert amúgy az volt) + ott volt az asszisztense is.


Amúgy előtte maszekba voltam 20 ezerért cytologian az nem volt megalázó, mert ott normálisan léphettem be a rendelőbe és ott volt ilyen kis paravános rész ahol levetkőzhettem. Ezért is volt meglepő amit a kórházban műveltek, de mostmár értem miért nem szabad nőgyógyászon spórolni.


Nálatok, hogy zajlik államiba egy vizsgálat?

Jártatok már így? Nektek is van hasonló rossz tapasztalatotok?



2021. márc. 1. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szegedi vagyok és a Női Klinikán voltam 2-szer is rákszűrésen és nem volt kellemetlen mert egy függönyös rész van ahol le lehet vetkőzni
2021. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Az megint más téma hogy első alkalommal az orvos egy idióta barom volt🤣🤣
2021. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer voltam csak államiban. Bementem, leültem, elmondtam, miért jöttem, és egy paraván mögött levetkőztem, majd felültem a székbe. Igazából kb mint magánban, csak nagyon lekezelő volt az orvos, ezért járo azóta inkább magánba.
2021. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
Fel sem foghatom, hogy a nők miért teszik ki magukat ilyen megaláztatásoknak...
2021. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván nem mindenkinek van pénze magánorvosokra

Más szomszédos országokban nem teljesen így van az egészségügyi színvonal és nem kell magánorvos

2021. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Az állami szintén ilyen nálunk is, nincs paraván. Több öltöző van azt hiszem 3db az egyik ajtó befelé a másik a rendelőbe vezet. Ott le kell vetkőzni alolról teljesen pucérra. Ha kopog az asszisztensnő kimehetsz és lezajlik a vizsgálat, így rengeteg időt spórolnak, mert amíg az egyik vetkőzik-öltözik addig valaki mindig bent van. Ha megyek mindig szoknyában, vagy hosszú pulcsiban megyek, sose rövidben, jó ha viszel magaddal egy papucsot is, de van aki vissza szokta venni a cipőt. Magán rendelésen azonban van egy paraván és nincs asszisztensnő, de oda is szoknyában mentem :)
2021. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
" akkor láttam életembe először azt a szarjankót (mert amúgy az volt)" Világos! Esetleg ezt közölted is vele, vagy igyekeztél érzékeltetni?
2021. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 Basszus. Még jó, hogy nem futószalagon mennek be a nők széttárt lábakkal. 😧
2021. márc. 1. 16:35
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Igen próbáltam de csak módjával.
2021. márc. 1. 16:37
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, én nem sértődöm meg amikor az urológusom mondja hogy ugorjak ki a gyatyámból aztán végig fogdossa a tökömet és feldugja az ujját a seggembe. Egy szál pöcsben állok ott miközbe elmondja a mondókáját és kész, felhúzom a gatyát és eljövök.
2021. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!