Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációkor egy dudort érzek...

Ovulációkor egy dudort érzek a hüvelyemben?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem az utóbbi időben, hogy ha ovuláció környékén vagyok és nagasabban van a méhnyakam, olyankor ha a méhnyak "mögé" dugom az ujjam, akkor érzek a hátsó/alsó falán egy csont szerű dudort, ami nyomára elég érzékeny, kellemetlen érzést vált ki. Szexuális életben nem zavaró, nem fájdalmas semmi és ovulációtól eltekintve sem érzem máskor... Azóta többször is voltam nőgyógyásznál, szűrésen is, hüvelyi uh-n is es soha nem említett erről semmit. Viszont a neten sem találom, hogy mi lehet ez. Tényleg csontnak érződik,nem rendellenes dudornak. Valaki tudja mi lehet ez amúgy, mert szinte biztos vagyok benne hogy anatómiailag normális, de nem tudom ennek mi a neve akkor?! Méhsüllyedés jutott még eszembe de a tünetek sem illenek rám és mint mondtam azt a nőgyógyász tuti észreveszi és szól. Tehát fogalmam sincs, és arról sem, hogy miért csak ilyenkor érzem, olyankor egyenként úgy erzem sokkal szukosebb is a hely a hüvely hátsó fala illetve a méhnyakam között, és ekkor érzem a dudort is, de már régóta.


Remélem érthető valamennyire a felvetésem.



2021. márc. 1. 19:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Nyomásra*
2021. márc. 1. 19:46
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán a hüvely elülső boltozatát érzem. Ennek még lenne is értelme, most találtam egy képet az elhelyezkedéséről és ha elképzelem, hogy a méhnyak ciklus közepe fele feljebb kúszik, akkor pont ott tapintom azt a dudort, de csak tippelek tényleg...
2021. márc. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!