Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erőszak áldozata vagyok, nem...

Erőszak áldozata vagyok, nem tudok szexelni azóta, sose fog változni? Elbaszta az életem szó szerint.

Figyelt kérdés

Sokáig voltam verbális és szexuális bántalmazással fűszerezett kapcsolatban. 5 éve ennek. Azóta a szexet erőszaknak látom. Hányni és sírni és elbújni akarok ha rá kerülne sor. Azóta küzdök depresszióval, önbántalmazással, öngyilkos gondolatokkal, szociális fóbiával, pánikrohamokkal. Én jelenleg semmi kiutat nem látok, pszichológus se tudott segíteni olyan falat húztam magam köré, antidepresszáns bogyókat messze kerülöm mert az nem megoldas a problémáimra és hajlamaim miatt.


Én szeretném szexinek érezni magam és azt akarom hogy egy férfit szexuálisan is tudjak "kezelni". Az a probléma ha hozzám is ér valaki előjön a régi dolog és fentebb irtam mi van olyankor.


22 éves vagyok még csak!! és csinos és nőies és egyetemista és INFJ és nagyon durván megbaszott az élet túl korán..oda a hátralévő boldog életem jelenleg így érzem...


Tapasztalatot, tanácsot, Debrecen és Nyíregyháza között pszichológust akiről tudod segített már hasonló dolgon átesetten, könyvet, cikket, csoport ajánlást elfogadok.



2021. márc. 2. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Meséld már el, hogy lehet öt éven keresztül megerőszakolni egy nőt? Láncon tartottak?
2021. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"5 éve ennek"-> 5 évvel ezelőtt történt...

"Sokáig voltam"-> több hónapon keresztül...

2021. márc. 2. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja értem. Sajnálom. Meséld el. Megkönnyebbülsz.
2021. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy áll a pszichiátria ezzel a problémával.

De kibeszélheted magad akár itt, akár barátoknak, akik meghallgatnak.

2021. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!