Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál átszakadhatott...

Kkli066 kérdése:

A nőgyógyásznál átszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Szuz vagyok, de voltam mar nogyogyasznal, es rendesen megvizsgalt mert azt mondta nem vagyok szűk. Nem tudom hogy mekkora az az eszköz amivel vizsgálni szokott, de azon gondolkoztam, hogy lehetseges e hogy atszakitotta a szuzhartyam, vagy mar rég kiszakadt a sportolástól, vagy pedig az az eszköz nem is ér el odáig? Nagyon fajt a vizsgalat, de nem vérzett. A másik pedig: felnyult 2 ujjal es azt mondta nem vagyok szűk, ez nem is fájt annyira, de én 1 ujjal sem tudok felnyulni, annyira fáj, ha meg mégis akkor olyan mintha egy “kapun” dugtam volna at az ujjam es onnantol mar nem faj.. nagyon félek így az első olyan alkalomtol, hogy fajni fog

2021. márc. 2. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Fájni fog, akár van hártya akár nem. De csak 1x kell túlesni rajta
2021. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szűzhártya nélkül születik (mint pl én). De nem igazán értem, tehát a helyzet az hogy megnézted és most vetted észre hogy nincs szűzhártyád?
2021. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos többnyire figyel arra, hogy ne sértse meg.

Ha meg azt mondta nem szűk, az azt jelenti, hogy a lyuk viszonylag nagy, jól átjárható, és csak körben van egy kis hártya.


Túl van értékelve ez a szűzhártya megvan-e még dolog.

Tulajdonképp szerencsésebb ha már az első szex előtt bereped, akkor még az a kis fájdalom se lesz meg, jobban át tudod adni magad az első alkalomnak.


De amúgy sem kell aggódni, egy odafigyelő partnerrel, esetleg síkosítóval rásegítve nem lesz kellemetlen az első élmény se.

2021. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!