Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba vagy valószínűb...

Ez hüvelygomba vagy valószínűbb,hogy valami más?

Figyelt kérdés

A hüvelyemben sárgás-fehéres szilárd darabkák vannak és ha 1 ki is jön magától, képződik másik. Most is 2 darabkát látok, ami benne van a hüvelyem körül. Fürdés közben is amikor ott mosom magam, akkor olyan kellemetlen szagú, pedig tisztálkodom rendesen, mindig megmosom ott alul is alaposan. Viszont nem viszket, ezért gondolom, hogy nem biztos, hogy gomba. Mert eddig csak olyanokat olvastam, hogy akinek van/volt annak borzasztóan viszketett is, és szenvedett miatta. Én nem is érzem, hogy bármi baj lenne, csak fürdés közben érzem a szagát, meg látom, hogy vannak a hüvelyembe kicsi darabkák, de ezenkívűl nem fáj, meg nem szenvedek tőle. Szerintetek mi lehet ez?

16L (soha nem éltem nemi életet, mielőtt még ezzel jönne valaki, hogy nemi úton kaptam el valamit)

Privát üzenetekre nem válaszolok.



2021. márc. 2. 22:44
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Gombànak tûnik a leiràsod alapjàn! Jelentkezzél be mihamarabb egy Nôgyògyàszhoz!
2021. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tejsavas vagy pre/pro biotikumos irrigálás meggyógyítja! Mehetsz nőgyógyászhoz, ha akarsz rá valami gyógyszeres kúpot vagy tablettát, de én ezeknek nem vagyok híve, hiszen a hüvelyednek van egy alap savas, baktériumos flórája, amit helyre kellene állítani és ezt a gombaölő gyógyszerek nem fogják megtenni.
2021. márc. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Továbbá az elkerülés végett: kizárólag rendes pamut bugyit hordj, hagyj egy kis szőrt (tudom, hogy szentségtörés), antibiotikumok után mindig csináld meg az irrigálást, amit előzőleg írtam, ne moss bele a hüvelyedbe semmilyen szappant, vagy intim mosakodót, mert az is kinyírja a baktériumokat benne és táplálkozz egészségesen!
2021. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!