Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt olyat hogy...

Valaki tapasztalt olyat hogy párkapcsolatban (mikor elkezdett rendszeres nemi életet élni) kissé megváltozott a menstruációja? (nem terhesség miatt)

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiszámíthatatlanabb lett.

És a folyásom is sokkal több azóta. (Nem nemibetegség vagy fertőzés, legutóbb február elején voltam nőgyógyásznál és mindent rendben talált.)

2021. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem mintha kevésbé sötét lenne mikor megjön, és kiszámíthatatlanabb lett nekem is, most pl egy hetet késett (jó sok idegességet okozva). Én is egyébként februárban voltam dokinál, nálam is mindent rendben talált.
2021. márc. 2. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a színe és az állaga nem változott, csak nem olyan tűpontosan jön meg mint eddig, hanem mindig vagy 1-2 nappal előbb, vagy 1-2 nappal később.
2021. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 nap helyett 4 lett, a mennyisége is kevesebb.
2021. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4-es válaszoló én is pont ezt vettem észre.
2021. márc. 3. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevesebb lett
2021. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!