Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tűnt el hirtelen a...

Miért tűnt el hirtelen a menstruációm?

Figyelt kérdés
A menstruációm késett 4 napot, de normális volt, tünetekkel együtt. Nagyon stresszes hónapom volt a február. Tegnap valamiért alig volt a betéten valami, de a wc papíron annyi, mint amennyi mindig a 3. napon szokott. Tegnap tampont is tettem be (max 3 óráig volt bent), azóta eltűnt a mensim barnás vérzés nélkül, ami mindig megjelenik az utolsó 2 napon. Február 20-án kétszer, 21-én egyszer szeretkeztem a barátommal, 2 hónap után, valószínűleg emiatt is késett. Nekem most lenne ovulációm, és már érzem a szurkálást, lehet emiatt tűnt el ilyen hirtelen?
2021. márc. 3. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tegnap véreztél, akkor nem most lesz ovulációd. Az még odébb van akkor.


Nekem a stressz és a sok talpalás (fizikai munka), két hónapra leállította a menzeszemet.


Nem voltam akkor kapcsolatban sem.

2021. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!