Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet akkor?

Mitol lehet akkor?

Figyelt kérdés
Nem magas a prolaktin szintem mert vettek vért és jó lett. De akkor mitol johet tej szeruseg az egyik mellembol ha megnyomom
2021. márc. 3. 12:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Terhes csaknem vagyok hiszen teblettát szedek 2 hónapja. Nemtudom hogy az idézheti e elő de fáj mind2 mellem és csinalt uh-t azt mondta szep tiszta a huvelyem😒 es most ugyanugy jott meg mint a mult honapban 1.-en . Igaz meg mindog barna egykicsit veres de multhonapban is olyan volt.
2021. márc. 3. 12:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre csak orvos tud válaszolni.
2021. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! A prolaktin-tùltermelôdés (hyperprolactinaemia) azt jelenti, hogy a tejtermelést serkentô prolaktin hormonbòl tùl sok termelôdik ; ez neheziti a teherbeesést, emiatt kezelni kell.
2021. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De akkor nem terhesseg miatt van ugye?
2021. márc. 3. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz és menstruálsz, szóval ezer százalék, hogy nem, de erre szerintem már egy másik kérdésben is válaszoltunk neked. Attól még marhára nem jó dolog, szóval sürgősen keress másik orvost, ha ez csak annyiban hagyta, hogy csinált egy vérképet és ennyi.
2021. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem 17 éves korom óta van tejcsorgás ha megnyomom a cicimet. Látott nőgyógyász, labor is volt,minden ok. Egy mell uh-t csináltak,ott is minden ok volt. Azóta is megmaradt,bár most épp szoptatok, 6 hónapos a fiam. Lehet valami másabb hormonális dolog,ami nem kiugróan magas, de nálunk hamarabb ad "tünetet".

32/n

2021. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5

Nem verképet kért ha a kérdező írta,nem magas a prolaktinja. Ezek szerint hormonpanelt nézetett. Attól persze egy képalkotó vizsgálat nem ártana.

2021. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Angel3000 ***** válasza:
Nàllad valòszinû normalizàlòdot a prolaktin mire orvoshoz jutottàl, de még megmardt a mellben a tûnet. Remélhetôleg az is el fog mùlni h a matossan! Minden jòt!
2021. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Angel3000 ***** válasza:
Hamarossan el kell, hogy mùljon!
2021. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na remelem el mulik koszonom a valaszokat megnyugodtam
2021. márc. 3. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!