Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azalia fogamzásgátló szedése...

Azalia fogamzásgátló szedése miatt előfordulhat a hormonháztartás felborulása?

Figyelt kérdés
csökkenő libidó és az orr és a felső ajkak között (pallia) szőrnövekedés. Kicsit azt vettem észre, hogy a homlokom fölötti hely mintha ritkult volna a hajam.

márc. 3. 22:10
 1/1 anonim válasza:
Sajnos minden fogamzásgátló fel tudja borítani, és szinte mindig vannak tünetek. Amiket írsz, a férfi vagy androgén nemi hormonjaid előnybe kerültek a női nemi hormonjaiddal szemben. Érdemes lenne másik fogamzásgátlóra váltani. Vagy nem szedni, de tudom, nem lehet állandóan óvszerrel védekezni meg félni a terhességtől. Vannak hormonmentes fogamzásgátlási módszerek, amik hormonmentes eszköz használaton és önmegfigyelésen alapulnak, keress rá a neten, ha érdekel. (Nem reklámozhatok)
márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!