Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell nyomára váladékozása...

Mell nyomára váladékozása mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ma a szoptatásról olvasgattam, és ott volt, hogy hogyan lehet megnézni, befelé forduló-e a bimbóm (meg kell nyomni kétujjal, mint amikor a csecsemő bekapja). Majd csak a bal mellemből minden préselésre víztiszta folyadék jött, nagyon pici, mint egy harmatcsepp. Aztán most csak beképzelem-e, mintha fájna tompán a mellem. Amúgy semmi fura nincs rajta. Igaz, csak 30 vagyok, de több mint 10 éve fogamzásgátlót szedek, ami ugye növeli a kockázatot valamelyest. Nekem soha sem a nőgyógyász, sem a háziorvos (aki rendszeresen írja a fog. gátlót) nem mondta, hogy nem ártana ezt is nézetni....

Ugye ez nem csak mellrák lehet?



2021. márc. 3. 23:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs csomó, semmi fura. Csak ez, és csak az egyikből.
2021. márc. 3. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mellrák de ha nyugtalan vagy menj rákszűrésre. Időpontot úgyis csak hetekkel később kapsz, érdemes lenne holnap bejentkezni. Nekem sosem jött belőle "víz" de ha a bőrömet teljesen máshol sokáig nyomkodom, akkor elkezd a bőrömön megjelenni az a folyadék ami a sebeken szokott. Lehet nem látod és van rajta egy apró seb vagy nyílás.
2021. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kellett sem erősen, sem sokáig nyomkodnom 😐
2021. márc. 3. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló terhességi állapotot szimulál és végülis mindenki máshogy reagál. Igaz régóta szeded, de csak most próbáltad ezt. Nem tudom, csak egy tipp. Lehet attól van.
2021. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!