Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a 2 hete tartó...

Normális a 2 hete tartó menstruációm? Mással is fordult ez már elő? (Cypromix tabletta)

Figyelt kérdés
Februárban a nőgyógyászom fel írta a Cypromix nevü (fogamzásgátló) gyógyszert! Nagyon rendszertelen menstruációra! Elötte nem szedtem még soha fogamzásgátlót! Külön fel hívta a figyelmem, hogy ezt nem elsősorban a fogamzásgátlásra írja fel, hanem a panaszaimra és szólt, hogy 3 hónap múlva menjek vissza ha szeretném irunk rendes fogamzásgátlót! Na de.. Én be szedtem a 21 szem fogamzásgátlót! Az első szemet a menstruációm 5. napján kellett be vennem! Február 12 pénteken szedtem be az utolsó szemet és ügye szombaton kezdődött a 7 gyógyszer mentes nap! A 7 napban nem jött meg a menstruációm hanem a 8.napon tehát 20.-a szombat reggel! Mivel a 8.napon meg kell kezdeni a 2.levél szedését így folytattam tovább a gyógyszer szedést! Az első héten nagyon görcsös és fájfalmas vérzésem volt! A fájdalom el múlt de a "menstruációm" azóta is tart! Tehát már 13 napja! Nem erős vérzésem van már de azért nem mondanám pecsételő vérzésnek sem mert annál viszont több! Volt már más is így?? Normális dolog ez? Arra gondoltam hogy új lehet a szervezetemnek a gyógyszer és azért nem múlt még el, nem vagyok még hozzá szokva stb! Más is járt már így? Vagy ez teljesen nem normális?? :( 23

2021. márc. 4. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon nem normális.Hívd fel az orvost.Jól bezavart a gyógyszer úgy néz ki
2021. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos normális. A szervezeted meg kell szokja a hormon beavatkozást, ezért is van, hogy első 3 hónapban kvázi mindent normálisnak lehet ítélni.
2021. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy csak szerdánként tudom hívni, csak akkor dolgozik! (Magán doki..)

viszont tegnap úgy éreztem meg láttam hogy teljesen el múlik, aztán ma reggel szembesültem vele, hogy még sem úgy van ahogy gondoltam.. :/

2021. márc. 4. 14:48
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Igen én is erre gondoltam, hogy a gyógyszer miatt fogalma sincs szegény testemnek hogy mi történik vele :D Viszont nem gondoltam, hogy ilyen sokáig el húzódik a vérzés! Nem sokára el fogy a második levél tabi is és még mindíg nem múlt el..

2021. márc. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!