Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyásom van maszturbáci...

Barna folyásom van maszturbáció után. Szerintetek ez miért lehet? Már voltam nőgyógyásznál is.

Figyelt kérdés
Körülbelül egy pár hónapja kezdődött amikor nem jött meg a menstruációm 2 hónapig és minden alkalom után miután maszturbáltam ( nem az ujjaimmal szoktam hanem van egy erre az alkalomra félre tett dolgom amit könnyen fel tudok magamnak helyezni stb + MINDIG fertőtlenítem előtte és utána is). Ekkor elmentem a nőgyógyászhoz. Kiderült, hogy fel vagyok fázva de alaposabban is átvizsgált. Vett kenetett, ultrahangot csinált valamint vért is vett. SEMMIT nem talált tényleg egyáltalán semmit. Azt mondta lehet a hormonok miatt van ezért írt fel fogamzásgátlót, amitől jó is volt egy darabig. De újra elkezdett barna folyásom lenni. Nem tudom, hogy tényleg a maszturbálás miatt e. Mert bevallom elég durván szoktam csinálni mert úgy esik jól de egyáltalán nem fáj. Talán felsértettem volna ott valamit? (?) De akkor miért nem vette észre a nőgyógyász (?) Vissza menjek hozzá? (?) Egyébként még szűz vagyok.
2021. márc. 5. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm, aki nagyon durván szerette, majdnem eltörte a farkam. Soha többet szex vele. Javaslom, hogy valahogy szokj le erről, amíg teheted.
2021. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!