Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú késés utáni menstruáció...

Hosszú késés utáni menstruáció, nagyon erős görcs és erős vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több mint egy hetes késés után jött meg. Már tesztet készültem venni. Nagyon hirtelen olyan éles fájdalommal, amit még sose éreztem, majdnem elájultam olyan görcseim voltak. Azóta erős a vérzés,nem volt még hasonló. Sűrűbb, nyálkásabb, és darabkásabb (vagy hogy is mondjam). Hétfőre tervezek időpontot foglalni nőgyógyászhoz, de addig is...

Volt valakivel hasonló? Mi teendőm van, mitől lehet? Ugye nem veszélyes az erős vérzés?



2021. márc. 5. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináltass hasi ultrahangot!
2021. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(majd mensi után persze..)
2021. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes voltál és elvetéltél, de az is lehet hogy csak valamiért nagyon megvastagodott a méhnyálkahártyád ebben a ciklusban. Jó hogy mész orvoshoz, valószínűleg konkrétat ő se tud az okokról mondani, de megnézi, kitisztult-e a méhed teljesen.
2021. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sssaszem ***** válasza:
Nem voltál valakivel együtt?
2021. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, hisz terhességi tesztet is terveztem venni. Védekeztünk, de bármi lehetett...
2021. márc. 5. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyabb vérzési problémának általában azt nevezik, amikor nem akar elmúlni, de általában minden komolyabb eltérést, vagy szokatlan dolgot érdemes megnézetni nőgyógyásszal, főleg, ha szorongást okoz.
2021. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!