Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Mitől késhet?

Mitől lehet ez? Mitől késhet?

Figyelt kérdés
Pár napja meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Feszülnek a melleim, fáj az alhasam, minden ilyesfajta tünet megvan, de nem jött meg. Elég stresszes időszak volt az elmúlt pár hét, ez miatt is lehet? Vagy miért? 18 éves vagyok.
2021. márc. 5. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a stressz hatással lehet a ciklusra.

Nem tudom a nemi életed milyen,mert az is befolyásolhatja egyes esetekben

2021. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van barátom, 2 hónapja vagyunk együtt, ő az első nekem. Még szűz vagyok, nem történt behatolás, mert még nem akartam, csak úgymond hozzám dörzsölgette, surolgatta (ruha nélkül), de ennyi nemhinném hogy befolyásolná
2021. márc. 5. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ez valóban nem befolyásolhatja :)


Nekem a stressz, felfázás, megfázás van hogy előbbre hozza, de van hogy eltolja. Emlékszem 17 éves voltam, még sulis amikor felfáztam és majdnem két hetet kesett


Szóval nyugi, ha úgy gondolod valami nincs rendben hívjatok fel egy nőgyógyászt és mond el neki mi a helyzet


#1-es voltam :)

2021. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!