Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok ha abbahagyom...

Mire számíthatok ha abbahagyom a fogamzásgátlót PCOS mellett?

Figyelt kérdés

5 éve kezdtem el szedni mert PCOS miatt felírták.

Azóta egyszerűen nem tudtam letenni mert féltem hogy előjönnek az aknéim.

Most viszont elhatároztam hogy beszedem az utolsó dobozzal és abba szeretném hagyni.

Illetve szeretném elkezdeni a wtn- pcos stop csomagját. Jókat hallok róla, aki használta már innen mi a véleményetek róla?

Érdemes elkezdenem?

De vissza a fő kérdéshez.

Mire számítsak így pco-val ha abbahagyom?

Félek hogy meghízok ha abbahagyom, sok helyen írták hogy ugyanúgy étkeztek és a tabi abbahagyása után meghíztak.

Én mióta szedem a tabit híztam meg de ezt inkább a PCOnak tudom be.

Illetve hogy ha elkezdem a wtn- csomagot akkor nagyjából mennyit várjak a tabi abbahagyása után?

1-2 hónap alatt kiürül?


Köszi a válaszokat előre.



2021. márc. 6. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Felborulhat a hormon háztartásod, az akne miatt nem kellett volna aggódnod, elég sok embernél előfordul. Az elhízást meg embere válogatja, lehet változtatsz egy kicsit az életmódodon és a táplálkozási szokásaidon, akkor semmennyit sem hízol.
2021. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok itt reklámozni meg minden, de nekem jó tapasztalataim vannak egy amerikai szintén pco-s dietetikus hölgy tanácsaival.

Csak kutakodtam a neten, amikor rátaláltam és nekem sok mindenre rávilágított.

Privátban írj rám, ha érdekel és elküldöm, csak reklámozni nem akarok itt csakúgy.

2021. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wisetreenaturalsnek a termékeiről tudtok véleményt írni? Érdemes elkezdeni szednem?
2021. márc. 6. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik termékére gondolsz?


Nem tudom, hogy csak PCOS igazolt nálad vagy van-e mellette IR-ed is?!

A PCOS-re is ugyanazt az életmódot ajánlják, mozgás is fontos. A Myo-Inozitolt szedheted, az van a WiseTree Naturals-nál is. Én a Womens creamet használtam a ciklusomra, de nekem a PCOS egy nagy kérdőjel az életemben.

Ha teheted érdemes lenne egy endokrinológus-nőgyógyászt felkeresni, aki komplexen kezelne.

2021. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!