Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az, hogy több nõ huzamosa...

Igaz az, hogy több nõ huzamosabb idõt tölt egymás társaságában, egy idõ után összehangolódik a havi ciklusuk?

Figyelt kérdés

#kollektív peteérés
2021. márc. 7. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Pároknál (nemtől függetlenül) a légzés is kiegyenlítődik.
2021. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen, igaz...

Evolúciós oka (is )van.

2021. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bazz...ez nekem már nagyon természetfeletti😮😯
2021. márc. 7. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár ezt már én is hallottam, de én ilyet sose tapasztaltam, pedig többször is laktam együtt más lányokkat egyetem alatt és nem egyszerre volt. Anyukámmal se.
2021. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy természetfeletti, pont, hogy ez a természetes. Rengeteg háttérfolyamat megy végbe két ember között, amiről az emberek 99%-a nem is tud.
2021. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azzal még kiegészíteném, hogy pl. az egyik legjobb barátnőmmel egy évig voltunk lakótársak és összeköltözéskor is kb. 1 hét különbség volt a kettőnk ciklusa között és 1 év múlva szintén. Ez teljesen biztos, mert neki elég fájdalmas volt az első 1-2 nap, így mindig tudtam, hogy mikor menstruál és mivel pár nappal azután kezdődött neki, hogy az enyém véget ért, így megmaradt. Ettől függetlenül nem mondom, hogy nincs ilyen, de én még sose tapasztaltam, hogy bárkihez is idomulna a ciklusom. Lehet csak makacs :D
2021. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

pont hogy NEM természetfeletti, hanem természetes!


A majomcsordánál is alapvető fontosságú, hogy a vezérhímek egyszerre tudják megtermékenyíteni a nőstényeket - abban az időszakban, mikor egyszerre fogamzóképesek.

2021. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

a feromonok miatt van,nagyon leegyszerusitve : mivel az apasagi statusz bizonytalan, a nok egy csoportja egyszerre kell termekenyek legyenek, hogy minden ferfinek csak a sajat feleseget legyen ideje teherbe ejteni, es ne mas erjen oda hozza elobb (mivel a masik felesege is ugyanakkor termekeny)


de aki fogamzasgatlot szed annak a gyogyszer miatt stabil, es nem hangolodik ra a tobbi nore

2021. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben én nem hiszek. 20 éves koromig éltem anyámékkal, pont nem ugyanabban az időben menstruáltunk. Ha neki elmúlt, utána jött meg nekem, vagy éppen fordítva, de soha nem egy időben.
2021. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!