Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek Daganat van a...

Petefészek Daganat van a papírra irva de elvileg egy ciszta ami teniszlabdányi nagyságú már ez mit jelent TVS: ut. 72x35x45 mm, mèh mellet48x66 mm-es solid resistentia ? Ki tudná ezt meg mondani nekem? Jo indulatu vagy rossz? Nemsokára mütenek

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 23:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
CA 125-H4 erröl tud valaki valamit?
2021. márc. 7. 23:07
 2/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az orvosod tudja a legjobban, hogy mit és miért írt rá, ezért vele próbáld mindig megbeszélni. Az orvosok egy jó része képtelen normálisan kommunikálni a beteggel, ezért érdemes erőteljesen kérdezősködni.


Azt sem mondták, miért műtenek? Mivel nézték? Hüvelyi UH-val?

A hüvelyi UH nem képes 100% jóindulat-rossz indulat differenciál diagnózisra, ezért ha kiműtik, szinte biztos, hogy beküldik szövettanra és ott fog eldőlni ez a kérdés biztosra.

2021. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
A biztosat majd műtét után a szövettan mondja meg, de ez jó nagy. Remélem minden rendben lesz, jobbulást kívánok!
2021. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 2. kérdésed tumormarker. Ha az magas, még mindig nem jelenti azt, hogy rákról van szó, mert pl endometriózisban is magas. Egyértelmű diagnózist a szövettan fog mondani.
2021. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm szèpen hogy írtatok nekem. Vissza mentem az orvoshoz újból meg nèzettem azta daganatott de már teniszlabda nagyságú bont azèrt nèzettem meg mert napok ota fáj a hasam nem birok enni aludni ès ha el is mulik akkor csak max 1orára aztán megin fáj max fèloráig megin elmulik meg fály. Hajnalban a legjobb rosszabb. Ügyes levettèk a verem múlthét pénteken de ma hívtuk az orvost de azt mondta hogy majd csak jövöhètre jön meg max Keddre. Ez szerintem elèg sok idő 🥺. Aztán elmondtuk az orvosomnak hogy fály a hasam nehezen alszok ès nem mulik azt javasolta hogy mennyünkbe a sürgössègire vagy meg mütenek soronkivül vagy nem. Hát èn meg nemfogok a sürgösègin ülni hajnalokig mig élnem döntik hogy osztályra e tesznek vagy nem. Ha nem görcsölne ugy a hasam azt mondanám lehet hogy legyen. De igy tutira nem akarok ott a széken szenvedni örülök ha el tudok kènyelmesedni az ágyamban a hasammal. Köszönöm hogy irtatok. Az orvosom nem mond semmit annyira gyorsan beszél hogy nem lehet felfogni hogy mivan!!.. Most azt nem tudom hogy ha megis jön a vérvétel akkor meik nap mütenekmeg igazából már elege fály ès igazából fèlek de attol fèlek hogy addig fogják húzni halasztani mig miattuk bajom nem lessz.
2021. márc. 10. 04:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod komolyan venne, ezzel a problémával a lakhelyedhez legközelebbi nőgyógyászati klinikára irányított volna. A helyedben felhívnám a női klinikát, amelyik relatíve közeledben van és ott érdeklődnék, mert nem mindegy, hogy nőgyógyász-sebész kezébe kerülsz vagy egy hentesébe.
2021. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad van keresek is a neten egy nőt
2021. márc. 11. 20:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Tud valaki Nyíregyházán női kliniját ajánlani vagy egy női nőgyogyászt akinek van magán rendelése meg kórházban is dolgozik?
2021. márc. 11. 23:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok kiderült debrecenben uh-n , hogy endometriozusom van az okozza a fájdalmat tegnap előt meg mütöttek már ithon vagyok lábadozom remélem soha tőbbet nem alakul ki arakérem az istent hogy ne alakuljonki nagyon szörnyü
2021. ápr. 9. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó, hogy rendes kezelést kaptál, de el kell keserítselek, ez bizony kiújulhat többször is. Úgyhogy itt nem zárult le a történet. Most jön a hormon terápia. Kitartást és jó egészséget kívánok!
2021. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!