Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig fáj a hasatok...

Hány napig fáj a hasatok menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok a hetedik napon, de még mindig érzékeny, néha görcsölget a hasam. Már csak barnás vérezgetésem van, ez holnapra valószínűleg elmúlik. Szerintetek ez a fájdalom még belefér? Nektek hogy szokott lenni? Egyébként elég csak az első 1-2 nap gyógyszert használnom, attól teljesen jól leszek, de az utolsó napokon megint elkezd jobban fájni, feszülni a hasam.

2021. márc. 8. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor észre sem veszem, ha mégis van egy kis kellemetlenség, max. az első nap. Tudom, szerencsés vagyok. De a tiedtől rosszabb eseteket is hallottam. Nyilván nem mindegy, hogy milyen a fájdalomküszöböd és mennyi gyógyszert kell bevenned, de azt hiszem, ez még "normális".
2021. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első nap csak. Viszont akkor ha nem veszek be algoflex-et bizony nagyon fáj.

Most tervezem, hogy elmegyek kivizsgálásra, endotermozis, neked is ajánlom.

Valósznű normális, de azért kicsit tartok tőle.

2021. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is most megyek endometriózis kivizsgálásra, pont emiatt aggódok. :( Neked milyen tüneteid vannak még? Én hallok az enyémnél sokkal rosszabb eseteket is, például sokan 5-6 gyógyszer után sem tudnak felkelni, na ahhoz képest nekem bírható. Csak ezt az elhúzódó, újra fellángoló görcsölést nem értem.


Várok még hasonló tapasztalatokat, előre is köszi.

2021. márc. 8. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
2 napig, de az pokoli. Megműtöttek, azt hitték endometriózis mert a belek is pokolian fájnak és nagy wc-zés közben vérzek is ebben a 2 napban, nem is kicsit. De nem találtak se endometriózisra, se semmi más elváltozásra jelet, azt mondták gyönyörű bent minden. Úgyhogy én csak tanácstalanul állok a dolgok előtt és szedem az algopyrint.
2021. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem semmi. :( De hálistennek akkor elmondható, hogy te ilyen alkat vagy, ez még talán a jobbik eset. Nekem is vannak egyébként érzékenyebb bélmozgásaim, de ezt eddig a menstruációs fájdalomnak tudtam be, mármint hogy kisugárzik. Nagyon remélem, hogy tényleg csak ez...
2021. márc. 8. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Előtte kb 3 napig, közben pedig végig szurkál, de nem vészes.
2021. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8-9 napig tart a menstruációm, kb 3-4 nap az, amelyik jobban fáj.
2021. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első nagy NAGYON fáj (akkor 3-4 algopyrin lecsúszik a nap folyamán), második nap csak néha-néha pár percig (ekkor már nem kell gyógyszer), harmadik naptól általában egyáltalán nem fáj. 6-7 napos mensim szokott lenni
2021. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem éjszaka szokott megjönni, az első napon erősen fáj a hasam és a derekam, másodikra enyhül, harmadikra elmúlik.
2021. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem fájt egyáltalán.
2021. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!