Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pattanás helye tényleg...

A pattanás helye tényleg megmutatja, mi okozza?

Figyelt kérdés
Pl homlok-emésztőrendszer, arc-hormonok, stb. Ez tényleg igaz?

2021. márc. 9. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2021. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oltári nagy baromság, áltudományos hülyeség.
2021. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Na ilyen kérdéseknél gondolkodom, hogy mit tanítanak az iskolában egész nap.
2021. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történik abban az esetben, ha súlyos akneről van szó és beborítja az egész arcot? Rohad az illető egész teste? :D
2021. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak esetek, amikor igaz. Pl nekem tejtermék fogyasztása után mindig kijön pattanás a bal orcámon az orrom mellett, laktózérzékeny vagyok. És mindig csak ott jön ki. Menstruáció előtt pedig inkább a homlokomon szoktak lenni picik, vagy az államon. Szóval szerintem van ebben igazság, csak egyénenként változó lehet.


Akinek az egész arca aknés, annak nem “az egész teste rohad” nyilván, hanem komoly hormonális problémája van, ami viszont tényleg kihat az egész testre.

2021. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

5

Az érdekes, mert engem 2 éven át vizsgáltak súlyos aknéval, de nem találtak sem hormonproblémát, sem mást. :)

2021. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Akkor te egyedi eset lehetsz :D Az aknék általában nem csak úgy vannak, hanem ételintoleranciát, bőrbetegséget vagy hormonális zavart jeleznek.

2021. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!