Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs menstruáció csak barna...

Nincs menstruáció csak barna váladék? Sosem volt ilyen korábban

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1-1.5 hete kellett volna megjönnie, késett pár napja már, mi elkezdtem ilyen kis barna darabkák jönni,, kicsit a bugyimat is megfogta, pár napig tartott csak, majd abba maradt. Most egy héttel később ugyanez van. Ez mitől lehet? Sosem volt ilyen korábban, sőt, még késni sem.

Vannak ehhez hasonló kérdések itt gyakorin, de a legtöbbnél kiderül hogy babát várt az illető. Nos ez nálam kizárt.



2021. márc. 9. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Változókor előtt van 10 év, amikor már lehetnek eltérések a megszokott ritmushoz képest.

De lehet ciszta, gyógyszer, mérgezés, bármi.

2021. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, ez lemaradt, bocsánat
2021. márc. 9. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor influenza, vizsgaidőszak, bármi lehet. Egy ismerősömnek 3 havonta van mensije, nem foglalkozik vele. Ha tartós, akkor évente érdemes egy hasi ultrahangot csináltatni, neki egy nagy cisztát találtak, ami úgy megnőtt, hogy ki kellett venni. Kis ciszták nem veszélyesek, csak összekuszálják a ciklust.
2021. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok beteg, semmi bajom sincs, és volt ezerszer stresszesebb időszakom, igazából egész suli időben idegeskedek valamin, 5 éve menstruálok és eddig 1-2x késett, általában előbb szokott jönni
2021. márc. 9. 20:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál mostanában? Terhesség kizárva?
2021. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

semennyit sajnos, igen kizárva, szűz vagyok


viszont, ez lehet hatalmas hülyeség de muszáj megemlítenem, sajnos, apáék nem nagyon tudják titkolni, mikor szexelnek, én még ilyenkor kint vagyok és tvzek, késő este megyek aludni 23.00 óra körül, de mindig elmegyek előtte pisilni, és szoktam hallani hogy időközben apa is kijön, és amikor utána megyek be, látom hogy valami fura fátyol réteg van a vízen, már rémeket láttam, hogy az esetleg a spermája, és 2 hónapja nem merek utána elmenni wcre ilyen alkalmanként este, inkább kivárom a reggelt

2021. márc. 9. 21:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább hormonprobléma lesz. Lehet nem ártana felkeresni egy nőgyógyászt vele. Az hogy apukádnak ott a spermája a wc-ben, ahhoz neked semmi közöd, nem érintkezik vele a hüvelyed.
2021. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor jó, ezzel most megnyugtattál, köszi!!
2021. márc. 9. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:
"semennyit sajnos" fogyókúrázol? mennyi a testtömeged és a magasságod? mennyi a napi kalóriabeviteled? dportolsz?
2021. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, próbálok de nem nagyon sikerül, 168 cm vagyok és 78 kg

igazából nem tudom mennyi, mert próbálom számolni, hogy 1200 legyen, de valószínűleg többet eszem mert nem tudok fogyni

sportolni annyira nem szoktam, nincs időm a suli és a munka mellett, reggelente csinálok tornát egy-két yt videóra, de ez max 20-30 perc

2021. márc. 10. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!