Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok nőtől hallottam már, hogy...

Sok nőtől hallottam már, hogy azèrt járnak fèrfi nőgyógyászhoz, mert "Bennem ne turkáljon nő", majd hosszú kiselőadást tartanak arról, hogy az orvos csak orvos ès nem a férfit látják benne. Akkor most melyik igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim válasza:
53%

Szerintem egyszerű.

Férfiként én egy női orvosnak valószínűleg hogy könnyebben megengedném hogy turkáljon itt-ott, de ez egyénfüggő.

2021. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom hol hallottad ezt a hülyeséget, de pont az ellenkezője ha jelen van. "Ne legyen férfi elsőnek, mert nyugtalanná tesz". De semmi baj nincs egyikkel sem.


"Sok nőtől hallottam már"


Mennyitől? XD

2021. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%
Volt itt már egy kérdező aki féltékeny volt a nőgyógyaszra. Szerintem az ilyen beteg. A nők bogaram azért járnak nőgyógyászhoz mert fontos a nemi szervek egészsége. Tudod, méhnyakrak és egyéb finomságok. Terhesség alatt is egy nőgyógyász fog gondozni. Az ég világon semmi köze ahhoz hogy férfi az orvos vagy nő. Bizalom es szimpátia alapján választ a többség orvost, nem pedig azért ami a lába közt van.
2021. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
90%

Én sose hallottam ezt senkitől.

Nekem teljesen mindegy a neme csak jól végezze a dolgát. Én férfihoz járok mert az előző női orvosommal nem voltam megelégedve.

2021. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves nőkről van szó, 14?
2021. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
81%
Én nőhöz járok. Oldottabban érzem magam vizsgálat közben. A férfi orvosnál zavarban voltam jobban.
2021. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy? Amikor urológushoz mész majd eldöndheted, hogy férfi vagy nő turkáljon benned
2021. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
41%
Ez rossz kategóriában van. Semmi köze a szexualitáshoz, jelentettem is hogy átrakják máshova.
2021. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

#8

Egyáltalán nem válaszoltál

2021. márc. 10. 14:32
 10/57 anonim ***** válasza:
69%

9


De válaszoltam. Másodikként meg nyolcadikként. És át is rakták máshova. :) Látom le is pontoztatok, pedig igazam van.

2021. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!