Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
7 napja kellett volna megjönnie a menstruációmnak, előtte nem éltem nemi életet, viszont 4 nappal ezelőtt lefeküdtem valakivel. Használtunk óvszert, és a srác szerint sem történt semmi vele (kiszakadt volna, stb.), de én már kicsit kezdek aggódni. Korábban is volt már olyanra példa, hogy huzamosabb ideig késett (volt 10 nap is). Aggódnom kéne?

2021. márc. 11. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem. Sok minden befolyásolhatja, a menstruáció megjövetelét.

Ha nagyon aggaszt téged, akkor nézesd meg nőgyógyásszal.

2021. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem volt aktus előtte, akkor hogy lennél terhes?

A 4 nappal ezelőttivel nem volt gond szerintetek, szóval szerintem csak megint késik.

2021. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet ha nem vagy biztos. Mi tutira nem mondjuk meg, hogy terhes vagy, vagy nem..
2021. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha volt korábban is késés, akkor valószínübb hogy most is más oka van, nem terhesség. Teszteld.
2021. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az aktustól számított hányadik napon csináljak tetsztet, hogy biztosan kimutassa?
2021. márc. 11. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét.
2021. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában nem voltál stresszesebb esetleg? Apróbb életmódbeli változások is megzavarhatják a ciklust. Lehet kisebb hormonzavar is, vagy kicsit később volt az ovud és kitolódott kicsit a vérzés. Ha kb 10 nap múlva sem jön meg, akkor csinálj egy tesztet, de ha védekeztetek, nem vagy terhes. Ha gyakran rendszertelen, akkor viszont menj el nőgyógyászhoz, állhat orvosi probléma a háttérben.
2021. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!