Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Her Biotic kapszulárol?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 11. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Követem a kérdést, engem is érdekelnének tapasztalatok. :)
2021. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Azóta? Valaki esetleg valami tapasztalat? 🙂
2021. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Most hozta meg a futár ma kezdem szedni,jelentkezek a tapasztalatokkal,bár arra még várni kell mivel elvileg 3hónapos kúra,de amint javulást észlelek jelzek
2022. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
De a jutavit probium 7+inulin gyakorlatilag ugyanazokat a baktériumokat tartalmazza 2200ft ért 30db os.
2022. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mik a tapasztalatok? Én most készülök venni állandó hüvelygyulladas miatt. Hatott valamit nektek?
2022. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Elment nálam az első doboz,nekem is állandó gyulladás meg candida,de én használok mellette folyamat helyileg is lactofeelt,úgyhogy nem fogom tudni hogy ez hatott e,de rendeltem most még egyet mert valamit biztos hogy hat,én mindig görcsölök ha megvan most meg se éreztem és egyáltalán nem puffadok,most a szex se fájt,úgyhogy valamit biztos segít ezen,de mellette helyileg is kell valamit egy pár hétig folyaatosan használni én most elég jól vagyok a körülményekhez képest én lassan 4éve kinlódok a folyton visszatérő gyulladás,gombától.semmi nem segített eddig,orvosok se,9.re van udőpontom nemibeteg gondozóba ez az utolsó reményem hogy elmúlik végre.Teherbe se esek évek óta ez miatt.
2022. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is most fogok rendelni! Később megírom a véleményem! :)
2022. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Amire eredetileg rendeltem arra eddig semmit nem használt,második doboz felénél tartok,most valamitől mégjobban gyulladok mint eddig
2022. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Valaki esetleg a korábbi válaszadók közül tudna véleményt írni az eddigi tapasztalatairól?
2022. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én kimondottan hajhullás miatt vettem , a covid miatt nagyon hullott! 1 havi kúra után megállt a hajhullás és rengeteg baba haj not! Aztán végig szedtem 3 hónapot! Nagyon halad vagyok mert nagyon sokat not a hajam és dusult! A hajhullás megszűnt! Most szeptemberben újra kezdek egy 3 hónapos kúrát! :) én szívből ajánlom
2022. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!