Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek. Ez normális abortusz...

Alexandra bbbbb kérdése:

Félek. Ez normális abortusz utáni menstruáció fogamzás gátló mellett?

Figyelt kérdés
Nem rég volt abortuszom ami probléma mentes volt. Azonban most már kB. másfél hete megjött a menstruációm és ezzel egyidőben elkezdtem szedni tri regol nevű fogamzásgátlót. Valamikor nagyon erős vérzésem van és most volt bennt egy nagy rög is. A nőgyógyászhoz hétfőre van időpontom. Érzem hogy valami nem oké. Kezdjek aggódni? Soha nem szedtem még fogamzás gátlót. Hagyjam abba?

2021. márc. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Persze, majd mész megint kapartatni. A fajtádnál ez bevett szokás.
2021. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Mivel először szedsz foggátlót, így a szervezetednek idő kell, míg megszokja. Nem ritka az, ha ilyenkor tovább vérzel, én is így jártam az első levél tabival. Abbahagyni csak akkor érdemes, ha hétfőn ezt az orvosoddal megbeszéled.
2021. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Azt nagyon jól tetted hogy kértél időpontot az orvoshoz, de nem aggódnék ennyire a helyedben. Amikor először kezdtem fogamzásgátlót szedni, nekem is megváltozott a menzeszem; a legelső hónapban még a ciklusom közepén is menstrualtam egy kicsit, de mint kiderult, az ilyen előfordul. Az ilyen gyógyszer megkavarja a hormonaidat, de majd idővel hozzászoksz.
2021. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Kíváncsi lennék, hogy ki és miért pontozott le, mi nem volt hasznos a válaszomban? Az első hozzászólástól értelmesebb volt az enyém.

2-es voltam.

2021. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Anyádéra legyél kíváncsi!
2021. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!