Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap figyeltem fel hogy...

Tegnap figyeltem fel hogy mindkét mellemen fehér kis csíkok jelentek meg oldalt több helyen, mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy olyan hirtelen megnőttek volna, 70C méretem, normál alkatú vagyok, nincs rajtam felesleg semmi, nem tudom mitől lehet, hogy lehet kezelni.


19L



2021. márc. 12. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell hű de nagy hízás, fogyás hozzá, elég ha a bőröd hirtelennek érzi, máris megszakad a bőr. Valszeg te nem vetted észre, de megtörtént. Mostmár így marad, max halványodik.
2021. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 25 évesen jelent meg ugyan így új csík a mellemen meg egy kicsi a combomon,részemről ez 4 kiló hízás miatt. Sajna ez már csak ilyen, akinek gyengék a kötőszövetei, azoknak pikk-pakk szakad a bőre. Kend testápolóval, az elvben megelőzésnek jó, de akinek hajlama van rá, ígyis-úgyis csíkos lesz.
2021. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Köszi szépen!

Milyen testápolóval kenjem be a mellem, mennyi ideig és hányszor alkalmazzam naponta?

2021. márc. 12. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kérek privátot pasiktól köszönöm!
2021. márc. 12. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Narancsbőr elleni olaj tud segíteni.
2021. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!