Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kapjam vissza a menzeszem?

Hogyan kapjam vissza a menzeszem?

Figyelt kérdés

először 3 éve jött meg... Azóta max 3 hónapig jött egymás után meg,utána kisebb nagyobb kimaradások voltak. Egy éve elkezdtem diétázmi, lefogytam 10kgt... 8 hónapja nincs menstruációm és rettegek. Már 3-4 hónapja mindent eszek amit megkívánok, de még mindig semmi... Kérlek valami tanácsot adjatok. Anya nem foglalkozik ezzel, engem viszon iszonyatosan zavar. Olvastam,hogy van erre torna, de sehol nem találom milyen gyakorlatokat kellene csinálnom😭

Vérvételen voltam, minden okés, a kalciumom alacsony volt, de már szedek rá kalciumot. Légyszi valami vitamint vagy nem is tudom mit ajánljatok, nagyon félek


2021. márc. 12. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Torna...


Nőgyógyásznál voltál? Ő mit mondott? Hormonjaidat nézték?

2021. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nőgyógyász!. Minél hamarabb!
2021. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ő mit fog velem csinálni? Úgy értem részletesen hogy zajlik egy ilyen vizsgálat? Megméri a magasságot, súlyt, vérnyomást vagy..?
2021. márc. 12. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, magasságod, súlyod, vasat néztek a vérképben?
2021. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, túl sovány vagy. Bizonyos testzsírszázalék alatt nem jön meg.

Milyen magas vagy és hány kg?

2021. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk egyél, és hízz vissza minimum 4-5-6 kg-t.


Akkor majd megjön. A koplalás miatt állította le a szervezeted, mert nem akar erre energiát pazarolni.

2021. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász a női nemiszerveket vizsgálja, kedves kérdező. Vérnyomast, súlyt, magasságot végképp nem mér...


Nagyon fiatal vagy? Nem kell ennyire beparázni, hello. Kérd meg anyukádat, hogy kérjen neked időpontott és kísérjen el.


Ha még szűz vagy, akkor hasi ultrahanggal nézi majd meg a petefészkek, petevezető, alhas állapotát. Nincs-e ott egy ciszta mondjuk.


A hormonokat az endokrinológus nézi, nem a nőgyógyász. De ha elmondod a nőgyógyásznak, hogy nem menszeszelsz, akkor elfog téged küldeni kivizsgálásra (vérvétel stb.).

2021. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!