Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlthéten csináltam egy...

Múlthéten csináltam egy terhességi tesztet pozitív lett, nagyon örültünk neki, minden rendben volt, nen dohányzom, egészséges életmódot folytatok. ???

Figyelt kérdés

Otthonról dolgozom...

Ma, szóval egy hete tudom h terhes vagyok arra keltem h nagyon erősen fáj az alhasam párom később megnyugtatott, jobban is voltam és most kb. egy órája visszatért ez.

Nagyon fáj a hasam, gyenge vagyok, és néha megszédülök.

Mindjárt hazajön a vőlegényem, elmondjam neki?

Ez komoly lehet?

Nektek volt ilyen??



2021. márc. 14. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondanád el neki? Attól jobb lesz, hogy eltitkolod? Nem hinném. Ha nem szűnik meg a fájdalom, keress fel egy orvost.
2021. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs vérzés, ne izgulj, első terhességnél fájhat, mert tágul a méh. Nekem is fájdogált kB két három hétig. KB annyira volt erős, mint egy enyhébb menstruációs görcs. Ha erősebben fájna vagy vérezni kezdene, akkor azonnal orvos.
2021. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelgesd! Ha rövidebb idő alatt elmúlik, akkor valószínűleg nincs nagy gond. Ha erősebb a fájdalom, vagy hosszabb ideig kitart, akkor érdemes felkeresned a lakóhelyed szerinti nőgyógyászati ügyeletet.

Ha még ennél is erősebb a fájdalom és úgy érzed, hogy nem tűr halasztást a kivizsgálása, akkor a lakóhelyed szerinti sürgősségire menj, vagy hívjatok mentőt, esetleg kevésbé drasztikus: az ügyeletes orvost!


Gratulálok és remélem, hogy mielőbb elmúlik!

2021. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak azért nem akartam elmondani, h ne izguljon, de elmondtam neki 2es nagyon koszi, megnyugodtam, kedden megyunk dokihoz, a biztonság kedvéért...


Nagyon köszönöm mindenkinek!!

2021. márc. 14. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!