Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom van? Csomó van a...

Mellrákom van? Csomó van a mellemben!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónap múlva leszek 18 éves, két hónapja érzek egy csomót a bal mellemben. Nem fáj, semmi tünet, véletlen vettem észre fürdés közben. Elég nagy, akkor mint 2 nagy szőlőszem, vagy mint egy dió még a héjában, vagy egy kisebb szilva. Amikor 14 éves voltam volt ilyen, de 2 év után elmúlt magától. Fogamzásgátlót szedek kb 8 hónapja, és ugyanezt a gyógyszert 2 éve is szedtem, akkor nem volt ilyesmi tünetem. Anyukám azt mondta előfordul ebben a korban ilyesmi. Amint csillapodnak a járvány helyzetek egy magándokihoz el megyek. Addig is tudnátok neked segíteni, hogy szerintetek mi lehet ez? Köszi mindenki!

2021. márc. 15. 17:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű.
2021. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Minnél előbb menj majd el, nem hinném hogy rák, elég fiatal vagy. Lehet ciszta is vagy jóindulatú daganat. Ezek ártalmatlanok.
2021. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Tejmirigy nem lehet? Ebben a korban nőnek! Jelentkezz be valahova, minél előbb jutsz el, annál hamarabb lehetne kezelni ha esetleg mégis..
2021. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nagyon félek... remélem igazatok lesz! Nőgyógyászhoz menjek? Ki tudja megnézni? Köszönöm, hogy segítetek!
2021. márc. 15. 17:16
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek a fogamzásgátló hatással lehet erre? Vagy köze van hozzá?
2021. márc. 15. 17:17
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyaszat nyitva van, időpontot kell csak kérni! Ő küld tovább ultrahangra vagy mamográfiára!
2021. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy valószínűséggel nem rosszindulatú daganat!

Viszont mindenképp érdemes szakemberrel megnézetni, hogy megnyugodjál!

A nőgyogyóba már holnap bejelentkezhetsz!!!

2021. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Felhívod a háziorvost, és ad beutalót, teljesen felesleges a nőgyógyász, ugyanezt tenné. Valószínűleg ciszta.
2021. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És ha jóindulatú daganat vagy ciszta mit lehet vele kezdeni? Annyira félek!
2021. márc. 15. 17:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ciszta az fel is szívódhat, és elmúlik de ezt is csak orvos tudja megmondani.
2021. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!