Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy vagy kétpetéjű ikrek,...

Egy vagy kétpetéjű ikrek, mennyi különbséggel jött meg nektek?

Figyelt kérdés
Nekünk 2 nap volt.

2021. márc. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem én, hanem általánosban osztálytársaim voltak egypetéjűek. Kb. 1 év különbség volt.
2021. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 hét

Egy petejuek vagyunk

2021. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezek ritka dolgok
2021. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi meg sztem kétpetéjűek vagyunk,s fura, hogy ilyen kevés különbség van csak, de mondjuk mi ténylegmindent együtt csinálunk: közös egyetem is :)
2021. júl. 20. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha látványosan nem vagytok egyformák külsőre akkor biztosan nem egypetéjű ikrek vagytok.


Amúgy kutatások bizonyították, hogy az egy háztartásban élő vagy egy helyen dolgozó nők menstruációs ciklusa könnyen összerendeződik, mert olyan általunk nem érezhető feromonokat bocsátunk ki, amikkel hatunk egymásra. Húgommal is általában pár nap különbséggel menstruáltunk, amíg együtt laktunk. :D Lakótársaimmal is többnyire kb. 1 hét eltéréssel. Úgyhogy van ebben valami.


Viszont a húgom hozzám képest későn ért. Csak 12 éves korában kezdtek el nőni a mellei, és majdnem 14 volt, amikor megjött neki. Bezzeg nekem 11 évesen és 10 hónaposan. XD Pedig olyan jól el lettem volna még nélküle. :D

2021. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen :D
2021. júl. 21. 16:55
 7/7 A kérdező kommentje:
csak nekünk azt mondják, hogy biztos egypetéjűek vagyunk, nagyon hasonlítunk, de mi nem úgy látjuk
2021. júl. 21. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!