Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a pattanások lehetnek...

Ezek a pattanások lehetnek közelgő menzesztől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapból tiszta szokott lenni a bőröm, elvétve szokott lenni ritkán egy patti. De ma reggel azt vettem észre, mintha sok kicsi foltocska kezdene az arcomon kijönni, de csak az arcomon. Estére megnéztem, szinte ilyen "ragyás" lett a bőröm ezektől az apró foltoktól az állkapcsom vonalába, 2 oldalt. Látszatra még nem is olyan vész, csak tapintásra ilyen ragyás tényleg.

Nagyon megvisel most a pms, napok óta puffadok, ma egész nap extrém álmos voltam. Lehet ilyen jellegű kiütés mensitől? Akár 1 nap alatt?



2021. márc. 15. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Egy képet csatolj
2021. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék egy fórumra képeket töltögetni magamról.

Többnyire állkapocs vonalában lévő, csoportosan álló ragya szerű pattanásodás így tudom leírni.

2021. márc. 15. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Maszktól van
2021. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, és a maszk rátesz egy lapáttal, ha nem cseréled/mosod elég gyakran.
2021. márc. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uramisten téényleg, az benne van! Igazatok van, azért maradt a homlok rész teljesen üres. Bár tegnapi nap nem viseltem, de lehet utólag ütött ki, mert előtte napokon rajtam volt vásárláskor.

Mára semmi nyoma nincs már szinte, elég szépen leapadt, nem piszkáltam, meg kicseréltem a párnám is.

Jó alaposan ki is gőzölöm mosás után a maszkot!

2021. márc. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!