Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi lehet ez,valami...

Nem tudom mi lehet ez,valami tapasztalatok? Hüvelygomba? Bakteriális? Többi lennt

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt az együttlét után felsértettük a hüvelyemet (ami eleg szaraz sikosítót is használunk)

Pisiléskor égő érzésem volt.

Felfazas jellegű nos ezt kikezeltem a megszokott módon (urzinol+tozegáfonya)

2 nap alatt elmúlt

Ma reggel a hüvelyemben belül a bemenet környékén irritáló érzésem van! Nem viszket csak olyan kellemetlen

Megnéztem ès ilyen krémes fehér váladékot láttam belül nem folyik kulonosebben. Bekentem kivulrol Beliema expert huvelykrémmel.

Volt már ilyen problémám és az lenne a kérdésem hogy LACTINELLE hüvelykapszula alkalmas lehet-e a kezelésre?

Van itthol CNS medorizonal huvelykúp és az ilyen kevert fertozesekre alkalmas.


A nőgyógyász nem fogad! Nincs rendelés a virus miatt ma reggel hívtam az aszisztens vette fel a telefont!



2021. márc. 18. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald meg a Canesbalance huvelygelt, ez bakterialis fertozesekre van. En szoktam hasznalni egyuttletek utan is neha egyszer-egyszer, artani biztos hogy nem art es nekem valahogy mindig "megnyugtatja" odalent a dolgokat
2021. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ehhez nem kell utána szedni semmit?
2021. márc. 19. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, lehet kapni dm rossmann, ez helyrebillenti a ph-t
2021. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. márc. 20. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!