Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy terhes voltam? Mi...

Lehet, hogy terhes voltam? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruáció során soha semmilyen panaszom nem volt, egy kis hasfájás ami természetes, de időben megjött...stbstb. Most is így volt ez, teljesen időben megjött, viszont olyan mértékű fájdalmam volt, hogy soha a 24 év alatt nem éreztem ekkora fájdalmat, ez mindössze 1-2 percig tartott, de akkor azt kívántam, hogy bárcsak meghalnék... magas a fájdalomküszöböm, de ez olyan erős fájdalom volt, hogy képtelen voltam bírni.. Többször voltam felfázva már, de egyszer sem volt ekkora fájdalmam, illetve semmilyen egészségügyi problémám nincs. Amitől nagyon megijedtem, az az, hogy a fájdalom után pár perccel elkezdett szinte “ömleni” a vér, kb 10 perc alatt 3 éjszakai betétet használtam el és úgy, hogy teljesen átáztam mind a háromszor. A fájdalmat maga egy szúró, égő fájdalom volt és mintha az egész hasamban a gyomorszájamtól kezdve a derekamig elöntött egy furcsa melegség, aztán úgy éreztem mintha 100 késsel szurkálnának, ütnének, rugdosnának hihetetlen fájdalom volt leírni sem tudom. Aztán lefürödtem nagyon nagyon meleg vízben, és mintha csettintésre minden megszűnt volna, bár azóta is jóval több van mint a megszokott, de milliószor kevesebb. A terhességet egyébként kizárnám, mert védekezünk és gyógyszert is szedek, mindig nagyon odafigyelünk, viszont már nem tudok mire gondolni, de sem rosszullét sem semmi nem volt nálam. Eléggé megijedtem, de ma hívom fel a nőgyógyászomat, hogy mi lehet a baj. Ti jártatok már így? Mi lehetett a baj?
2021. márc. 19. 03:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!