Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy egyik napról a...

Létezik, hogy egyik napról a másikra elmúlna a gombás fertőzés hüvelyben?

Figyelt kérdés

Egy ideje szenvedek ezzel és nem láttam sosem javulást, de ma különös képpen nem vettem fel betétet és azóta ami reggel 6 óra óta nem áztam át és nem viszket semennyire szinte. Maga a bőr még hámlik ott meg kicsi folyás még van de fura, hogy tiszta marad a bugyim most mikor mindig fél óra alatt átázik. Mondjuk pár napja sikerült visszaállnom, hogy ne este legyek fenn gépezni hanem este alszok és napközben vagyok fen és emiatt is lehet, hogy enyhült kicsit? Nem voltam orvosnál mióta utoljára voltam ami 2 hónapja lehetett, mert nem hatott a gyógyszer sem igazán, se a krém se a kapszula. Ezért nemrég kértem új időpontot újabb vizsgálatra amire elmegyek ennek ellenére, de fura hogy ne érzem most annyira, hogy folyna a folyásom pedig minden wc után szoktam manapság.

Mitől csökkenhetett ez a fertőzés?

Étrendemen se változtattam max többet eszek mint mikor nem ettem semmit szinte egy nap.

Nálatok volt ilyen?



2021. márc. 19. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem múlik el magától. Maximum átmenetileg nincsenek tűnetei. Használtál valamilyen készítményt?


Nekem pár hete volt egy ilyen jellegű gondom. Viszketett, kiszáradt és a folyásom se volt rendben.


Rendeltem a gyógyszertálból Canesten Kombit. Ez egy három szemes kúp kúra és van mellé krém is. Azt elhasználtam. Aztán Canesten tejsavas kúpot használtam, hogy a ph visszarendeződjön.


Ezek vénynélkül kapható készítmények. Nyilván, ha utána is van probléma, akkor orvoshoz kell menni.

2021. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma egész nap nem érzem, hogy folyik amit már amúgy wc után egyből szoktam meg alapból is.

Azóta nem is vettem fel betétet és tökre tiszta még.

Hogy lehet ez?

Tényleg csak változtatnom kellett az életmódomon és így hatott is rá valamennyire?

Mi történt hogy hirtelen nem érzem a folyást?

2021. márc. 19. 08:49
 3/8 A kérdező kommentje:
1-nem hasznátlam semmit max amit az orvos adott 1 hónapja az a canesten krém meg kapszula de nem hatott akkor. azóta semmit.
2021. márc. 19. 08:49
 4/8 A kérdező kommentje:
esküszöm nem érzem azt Aaz erős folyást amivel küszködtem idáig, hogy lehet hogy ma semmi nem volt? HA holnap se lesz lehet tényleg elmúlt?
2021. márc. 19. 09:40
 5/8 A kérdező kommentje:

ma egész nap tudok simám bugyiban lenni betét nélkül érdekes, pedig idáig simán átázott volna de tök tiszta maradt és magamon is érzem, hogy változott bennem valami.:)

lehet tényleg a betét félretevése volt a kulcs? mióta használok azóta van ez és most hogy nem tettem be semmi folyás szinte..enyhe viszketés még van de folyás semmi...

2021. márc. 19. 09:42
 6/8 A kérdező kommentje:
nem végül lehet mégse múlt el mert amint elmentem itthonról éreztem amint hazajöttem hogy folyt kicsit de még ígyse vészesen mint régebben de nem teljesen múlt el :(
2021. márc. 19. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Okés. Vannak a gyk-n ilyen emberek, akiknek nem elég egyszer leírni valamit.


Nem múlik el magától. Lásd, egyes válasz.

2021. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.bocsánat de attól még nem írhatom le amiket tapasztaltam?

meg van tiltva valahol?

ha ilyen arrogánsan válaszolsz kérlek többet nem fáradj...

2021. márc. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!