Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges hüvely fenntartása...

Egészséges hüvely fenntartása végett ajánlanátok ételeket és italokat amiktől mindig egészséges lesz ott?

Figyelt kérdés

Tudom elsősorban a helyes tisztálkodás a fontos, de ehhez a megfelelő étrend is kiegészítheti a normális hüvelyi állapotot igaz?

Milyen ételeket szabad enni, hogy tiszta és egészséges legyen a hüvelyünk és ami esetleg pluszba javít rajta?

Főleg hús, hal ételeket, saláta esetleg, egyéb tészta étel, olyan italok amik jót tesznek a hüvelynek mint a vörös áfonya?

Összeállítanátok egy heti egészséges étrendet ami jót tenne a hüvelynek hogy helyre jöjjön?

Gyógyulás útján járok és szeretnék teljes életet élni és nem szorongani a hüvelyem miatt. Orvos kipipálva, tisztálkodás szintén, pamut fehérnemű beszerzés alatt még bár van csak kéne még, már csak az étrendemen kéne változtatnom.

Miket kéne fogyasztanom hogy fenntartsam a hüvelyem egészségét?

Megjegyzés: Nem élek szexuális életet, nincs barátom és szűz vagyok még.

Előre is köszönöm.✨



2021. márc. 19. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban/drogériágban kapható ph kiegyensúlyozó és fenntartó kúpok.
2021. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat hallom hogy a joghurtok, kefir, jót tesznek.

Fokhagyma is a fertőzések ellen.

2021. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, ha természetes úton szeretnéd optimalizálni akkor igen a joghurtok, tejtermékek jó választások, és amit én személyes tapasztalatból nagyon ajánlok azok a citrusfélék. Igyál limonádét, narancsot,limeot stb nekem ezek mindig jót tesznek. Ami tényleg már csak kiegészítés az a görögszéna kapszula de ez igazán nem szűkséges csak ha szeretnéd.Illetve megfelelő intim lemosó, viszont én amit nagyon ajánlok az a sima Dove szappan érzékeny bőrre, ami teljesen illatmentes. Nekem az mindig tisztán és egészségesen tartja a dolgokat.
2021. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!