Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek, aki tapasztalt...

Valakinek, aki tapasztalt visszatérő gombás fertőzés, van valami tanácsa?

Figyelt kérdés
Először tavaly augusztusban jelent meg nálam, arra Canesten kombit használtam, de pár hét múlva újra kialakult. Akkor arra a nőgyógyász 3 db-os gyno-pevaryl hüvelykúpot írt fel, viszont semmilyen hüvelyflóra visszaállítót nem ajánlott. Azóta tünetmentes voltam egészen mostanáig, ma fogok időpontot kérni a nőgyógyászhoz. Ti mitől tudtatok tartósan megszabadulni a gombától? Illetve a partnert ilyenkor hogy kell kezelni?

2021. márc. 19. 10:25
 1/2 A kérdező kommentje:
*fertőzésben
2021. márc. 19. 10:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ebben voltam én is. Ami legjobban használt, az a gyógyszertári nystatinos kúp, utána Gynophilus hüvelyflóra visszaállító. A partnert pl Betadine krémmel is jó kezelni, nőgyógyász ajánlotta nekünk azt.
2021. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!