Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Takáts Béla nőgyógyász...

Dr Takáts Béla nőgyógyász (Budapest) vélemények?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 13:42
 1/4 Kattoryory ***** válasza:

Én akikkel beszéltem, mindenki negatív véleménnyel volt róla és én is.

Folyamatosan kamuzik, anyagilag lehúz amennyire csak lehet (kipuhatolja persze hogy mennyire vagy fogékony a perkálásra).Ugyanakkor előadja hogy amiket csinál anyagilag megéri és mindenhol sokkal drágább lenne..

Saját magát és módszereit hibátlannak és megkérdőjelezhetetlennek állítja be, miközben azok hatékonysága kétséges.


Saját magát együttérző, segítőkész személynek állítja be, miközben csakis az önérdek vezérli..(jó értékelést írj róla+járj hozzá rendszeresen és fizess)


El is várja hogy elégedett legyél vele, megkér hogy írj róla jó értékelést, kritikát vele szemben nem emelhetsz. Tipikus nárcisztikus személyiség akinek minden megnyilvánulása etnikailag (főleg orvos etikailag) kifogásolható.

2021. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azóta voltam nála és más orvosoknál is és teljes mértékben ugyanezt tapasztaltam! Köszönöm a választ, jó megerősítése volt a döntésemnek, hogy nem mentem vissza hozzá.
2021. ápr. 14. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, én egyszer jártam nála, elég sokat fizettem, engem is megkért, hogy írjak róla pozitív véleményt.

Utólag bánom, hogy hozzá mentem, mert félrekezelt, teljesen másra írt fel gyógyszert, mint utólagosan kiderült egy másik orvosnál, mert sokkal nagyobb gond lett belőle:( bár végig kedves volt velem, érződött, hogy neki tényleg csak az számít, hogy fizess, ha lehet, jó sokat.

2021. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam, soha többet.

Azóta csak nő lehet a nőgyógyászom!!

2023. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!