Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjön akkor leszokás...

Ha megjön akkor leszokás mondani a nőgyógyászatot?

Figyelt kérdés

Mert gondolom elég kellemetlen ha úgy vizsgál meg, hogy bármikor véres lehet ott.

Hüvely gomba miatt mennék vizsgálatra, de úgy érzem meg fog jönni és amikor kértem az időpontot nem számítottam rá igazán.

Volt nektek ilyen hogy lemondtatok időpontot vizsgálatra emiatt?

:(



2021. márc. 20. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gombát nem fog tudni vizsgálni, ha épp vérzel. Hívd fel őket, halasszátok el egy héttel az időpontot.
2021. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően vérzés miatt nem kell lemondani egy vizsgálatot, de tényleg lehet hogy gombát nem fog tudni vizsgálni. Szerintem is telefonálj, meg fogják tudni mondani.
2021. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le. Igy nem fog tudni mintát venni.
2021. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akkor lemondom és kérek újat :)

bár remélem nem fog megjönni mert még nem jött meg de sanszos szerintem mert amilyen szerencsém van mindig így időzít..

2021. márc. 20. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Csak annyit fűznék hozzá hogy egyébként nem ciki vérezve menni. Hidd el láttak már ők mindent és egyébként is valami csúnya fertőzés idézőjelesen undibb lehet a menzesznél szóval emiatt ne stresszeld magad. Bizonyos vizsgálatoknál nem tudják levenni így a mintát pl citológiai vizsgálatnál de amikor cisztám volt mondták hogy menjek mensizve nyugodtan
2021. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!